Jeśli chcesz się z nami skontaktować zadzwoń:

501 345 277

 

Header

W nas jest jakość, a jakość to Ruch – Edukacja – Wypoczynek. Jesteśmy ludźmi, którzy bez ruchu nie wyobrażają sobie zdrowego trybu życia. Uczymy się przez całe życie, a swoje doświadczenie i wiedzę przekazujemy młodszym pokoleniom. Wypoczynek, to czas na regenerację, a aktywny wypoczynek to najlepsza reaktywacja czyli powrót do działania – do ruchu pod każdą postacią w formie pływania, w formie biegania, w formie grania…

 

"Reaktywacja" jest firmą organizującą dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek różnego rodzaju wyjazdy takie jak kolonie, obozy, zielone szkoły i wycieczki oraz spotkania integracyjne, zabawy dla młodszych i starszych, spartakiady, turnieje i zawody w różne dyscypliny sportowe. Zapewniamy moc atrakcji, mnóstwo świetnej zabawy, a nowe pomysły na aktywne spędzanie czasu rodzą się z nowym dniem.

Posiadamy licencję organizatora wyjazdów turystycznych, zorganizujemy i przeprowadzimy aktywny wypoczynek dla uczniów, rodzin oraz firm.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów - rodzice, wychowawcy klas otrzymają chwilę wytchnienia, ponieważ dzieci w czasie swoich zajęć będą pod czujnym okiem instruktorów, którzy bezpiecznie i kompleksowo zadbają o dzieci umilając im czas.

Zajęcia będą prowadzone wyłącznie przez przygotowaną i wykwalifikowaną kadrę, w której skład wchodzą studenci i absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego.

Spotkanie z nami to super sposób na aktywne spędzanie czasu, podtrzymujące sprawność fizyczną i kondycję, pozwalające również w odstresowaniu się od codziennej pracy.

Na Państwa życzenie przyjedziemy do szkoły w celu przedstawienia oferty, omówienia szczegółów imprezy oraz zawarcia umowy.

Propozycje programów wycieczek mają charakter ramowy i mogą być dowolnie modyfikowane według potrzeb i preferencji klienta.

Podane w ofercie ceny mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie w przypadku zmiany kosztów: zakwaterowania, transportu, biletów wstępu itp.

Opublikowane w ofercie ceny mają charakter informacyjny  i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy niezapomniane chwile.

Do zobaczenia na morzem, w górach, mazurach i tam, gdzie wybierzemy się razem.

 

 

 

 Nasze certyfikaty 

cert2 zas